Historia

Historia naszej firmy sięga roku 1994, kiedy to rozpoczęliśmy działalność w obszarze regeneracji i naprawy zużytych elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki dla Klientów indywidualnych. Od tej pory stale poszerzamy zakres swoich usług, inwestując w niezbędny sprzęt i szkolenia dla naszych pracowników. Wszystko po to, by nasi Klienci każdorazowo byli zadowoleni z wybrania firmy REHSIP.

Choć jesteśmy firmą działającą w bardzo specjalistycznej branży, nie zamykamy się w wąskim zakresie świadczonych usług. Obecnie nasza oferta obejmuje szeroki zakres kompleksowych usług remontowo-naprawczych dla różnych urządzeń: począwszy od urządzeń przemysłowych, poprzez sprzęt budowlany (w tym naprawa koparek, regeneracja i naprawa wałów kardana, itp.), na sprzęcie rolniczym kończąc. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się setkami zrealizowanych napraw i rzeszą zadowolonych Klientów. Zaufały nam między innymi duże zakłady produkcyjne, firmy transportowe oraz Klienci indywidualni.

spawanie

Jednym z naszych priorytetów w trakcie dokonywania napraw jest minimalizacja przestoju maszyny Klienta. W tym celu stale dopracowujemy procedury naprawy i regeneracji urządzeń we wszystkich obszarach, w tym hydrauliki siłowej i specjalistycznego spawania.

Dodatkowo stale wzbogacamy nasze zasoby zregenerowanych elementów, dzięki czemu ich wymiana w maszynie następuje szybko i bez zbędnych przestojów. Aby bezzwłocznie usunąć awarię oferujemy również własny dojazd, a także (jeśli pozwolą na to warunki) naprawę maszyny na miejscu. Jeżeli zaś usunięcie usterki wymaga przeprowadzenia dodatkowych czynności, możliwe jest tymczasowe uruchomienie maszyny i zaplanowanie naprawy w późniejszym czasie. Wszystko po to, by strata po stronie Klienta była możliwie jak najmniejsza.

Aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, wciąż doposażamy nasz zakład, którego specjalistyczne stanowiska zapewniają odpowiednie warunki do wykonywania kompleksowych napraw (m. in. spawanie, wyważanie, regeneracja i wymiana elementów). Aby jednak móc wszystkie zamówienia realizować z najwyższą starannością i z uwzględnieniem kryterium czasowego, rozpoczęliśmy w 2016 roku budowę kolejnego zakładu, dzięki czemu nasze moce przerobowe w obszarze naprawy koparek i innych pojazdów rolno-budowlanych a także ogólnie pojętej hydrauliki siłowej i pneumatyki, zostaną znacznie zwiększone.

Jeszcze bogatsza oferta remontowo-naprawcza to dla REHSIP szansa na zatrudnienie i wyszkolenie kolejnych kilkudziesięciu pracowników oraz zadowolenie kolejnych Klientów. Chcemy, by pozytywna opinia, jaką nasza marka cieszy się już od wielu lat, została zachowana i by na jej podstawie firma nadal cieszyła się powodzeniem na rynku lokalnym i regionalnym.

REHSIP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

DANE FIRMY

NIP: 8631700432
REGON: 365472288
KRS: 0000654580

SIEDZIBA

Smugi 20
27-532 Wojciechowice

FIRMA SPEŁNIA WARUNKI PROGRAMU RZETELNA FIRMA

Office

Godziny pracy

Pon-Pt: 6:00-14:00
Sob: zamknięte

SOCIAL MEDIA