REMONTY
I REGENERACJA

Historia

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, początki naszej działalności sięgają roku 1994. W początkowych stadiach rozwoju prowadziliśmy działalność w obszarze regeneracji i napraw zużytych elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Adresatami naszej oferty byli wyłącznie Klienci indywidualni. Jednak przez lata funkcjonowania na rynku rozwijamy się i poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług oraz rozbudowujemy bazę Klientów, którzy nam zaufali. Inwestujemy w niezbędny sprzęt oraz szkolenia dla naszej kadry pracowników.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksową usługę w zakresie czynności remontowo-naprawczych różnych maszyn i urządzeń. Począwszy od urządzeń przemysłowych, przez sprzęt budowlany, na maszynach rolniczych kończąc. Na naszą ofertę składają się m.in. następujące czynności remontowo-naprawcze: 

  • regeneracja siłowników hydraulicznych,
  • naprawa maszyn budowlanych,
  • regeneracja wałów napędowych,
  • spawanie mig.

Wieloletnie doświadczenie pozwala  nam pochwalić się setkami zrealizowanych napraw oraz rzeszą zadowolonych Klientów. Wśród nich, obok Klientów indywidualnych, znajdują się duże zakłady produkcyjne oraz firmy logistyczne i transportowe.

 

Dowiedz się więcej

Cechą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest jakość.

Rozumiana jako zbiór czynności i procesów, które tworzą wartość dodaną dla Klienta. Dlatego swoje usługi zawsze staramy się wykonywać:

spawanie

Fachowo

wykorzystując wiedzę, kwalifikacje oraz umiejętności naszych pracowników, wyspecjalizowany, wysokiej jakości sprzęt, a także ogólne, wieloletnie doświadczenie w branży napraw i regeneracji elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki;

naprawa koparek

Skutecznie

jeśli przedmiotem zlecenia będzie np. regeneracja wałów hydraulicznych, po ich przeglądzie i ustaleniach z Klientem, przyjmujemy zobowiązanie i realizujemy je według ściśle określonych zasad. Dotyczy to rzecz jasna również wszystkich innych usług, jakie mamy w ofercie;

wały kardana

Terminowo

uwzględniając nasze możliwości, zapewniamy Klientowi możliwe najszybszy powrót niesprawnej maszyny do stanu używalności. Jeżeli w wyniku zdarzeń losowych bądź innych, niezależnych od nas, nie zrealizujemy usługi w ustalonym terminie, Klient może liczyć na rekompensatę z naszej strony;

hydraulika siłowa

Sprawnie

oznacza połączenie skuteczności oraz szybkości realizacji zlecenia. Jesteśmy świadomi strat wynikających z postoju maszyn naszych Klientów;

spawanie

Konkurencyjnie cenowo

ceny naszych usług są adekwatne do wykonanych napraw czy regeneracji, czyli do ich złożoności, poświęconego czasu itd. Klient nie zapłaci ani grosza więcej.

wały kardana

Misja

Naszą misją jest realizacja kompleksowych usług z zakresu napraw i regeneracji maszyn i urządzeń. Hasłem przewodnim, które towarzyszy naszej działalności jest: Wychodzić naprzeciw potrzebom Klienta.

Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do zleceń. Wiemy, że jesteśmy oceniani przez pryzmat dotychczasowych realizacji zleceń. Dlatego też w swoich działaniach kierujemy się najwyższą starannością oraz możliwie najkrótszym czasem wykonania usługi, w celu redukcji przestojów parków maszynowych naszych Klientów oraz najszybszego przywrócenia niesprawnych urządzeń do pracy. Dążymy do tego, aby świadczone przez nas usługi utożsamiane były także z najwyższą jakością, profesjonalizmem, funkcjonalnością. Dowodzi tego fakt, że już w pierwszych etapach realizacji zlecenia, angażujemy swój czas oraz wysiłek. 

hydraulika siłowa

Oferta

Najważniejszym parametrem naszych osiągnięć jest zadowolenie i satysfakcja Klienta, stąd nieustannie podejmujemy próby sprostania oczekiwaniom Klientów. Obserwujemy zmiany i zachowania rynkowe. A następnie pracujemy nad poszerzaniem swojej oferty, aby stała się ona realną odpowiedzią na potrzeby rynku.

REHSIP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

DANE FIRMY

NIP: 8631700432
REGON: 365472288
KRS: 0000654580

SIEDZIBA

Smugi 20
27-532 Wojciechowice

FIRMA SPEŁNIA WARUNKI PROGRAMU RZETELNA FIRMA

GODZINY PRACY

Pon-Pt: 6:00-14:00

Sob: zamknięte

SOCIAL MEDIA